HAKKIMIZDA

Maksim Dayanıklı Tüketim Mamülleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1988 yılında kurulmuş, elektronik ve beyaz eşya pazarlaması üzerine faaliyetlerine başlamıştır. 2000 yılında, müşterilerimize daha iyiyi ve daha kaliteliyi sunmak amacı ile elektronik eşya ithalat sektörüne adım atılmış ve halen elektronik eşya sektöründe faaliyet göstermektedir. Başta Rusya, Irak, İran, Suriye, Gürcistan, Türkmenistan olmak üzere çeşitli ülkelerde dağıtıcı ve toptancılarının bulunduğu firmamızın, diğer bir faaliyet alanı ise elektronik ve beyaz eşya ihracatıdır.

Firma-Kalite-Hizmet üçgeni içerisinde şimdiye kadarki ticaret hayatı sürecinde hiçbir satıcı ve müşterisini üzmemeye gayret eden firmamız, su ana kadarki ilişkileri bundan sonraki çalışacağı firmalar için de bir referans kaynağı olmaya devam edecektir.

Firmamız adına tescilli KORAX ve TWINTECH markalarıyla müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler sunmaya devam etmektedir.


FELSEFEMİZ

Firmamızın ana felsefesi birinci kalite sertifikalı ürünleri müşterilerine en uygun şartlarda ve stoktan derhal teslim etmektir.

HEDEFİMİZ

Sürekli gelişme mantığı içerisinde tüm çalışanların katılımı ve rekabet gücünü geliştirmek. Teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikleri uygulamaya koymaktır.

İLKEMİZ

Müşteri ihtiyaç ve şikâyetlerini değerlendirerek en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamak. Müşteriye yüksek kalite ve düşük maliyetli ürünleri istediği miktarda ve zamanında göndererek en iyi hizmeti sunmaktır. Satış öncesi ve sonrası sıfır hata ile çalışmaktır.